Olej sojowy

Olej sojowy - spożywczy, paszowy i techniczny


Nasza firma Agral Trade oferuje najlepszej jakości oleje sojowe przeznaczone do branży spożywczej, rolnej i biopaliw.

Oferujemy najwyższej jakości oleje spożywcze powstające z soi. Nasze oleje sojowe cechują się szerokim zastosowaniem także jako dodatki paszowe.

Olej sojowy produkowany jest przez tłoczenie ziaren soi zwyczajnej, inaczej soi warzywnej (Glycine max L.).

To roślina jednoroczna, wchodząca w skład rodziny bobowatych. Soja wywodzi się z Azji, lecz uprawiana jest również w Polsce.

Pozyskiwany z soi olej charakteryzuje się wysokimi ilościami kwasów tłuszczowych, w tym kwasu linolowego. Jest bogatym źródłem NNKT – nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Zawiera około 23-32 proc. jednonienasyconych kwasów tłuszczowych oraz około 50-64 proc. wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

Olej sojowy ma duże ilości witaminy A,D, E, K oraz cynku.

Olej sojowy oferowany jest jako:
- olej nieoczyszczony – nierafinowany, surowy, który zawiera najwięcej substancji odżywczych, a także jako
- olej rafinowany – oczyszczony i olej odgumowany (odszlamowany), który poddawany jest procesom usuwania śluzów fosfolipidowych, aby zmniejszyć jego lepkość.

Nasz asortyment obejmuje oleje sojowe przeznaczone do celów:
• spożywczych
• paszowych
• technicznych
• produkcji stearyny roślinnej
• produkcji biodiesla

Nie tylko oleje spożywcze...Nasza firma Agral Trade dostarcza także oleje roślinne przeznaczone do wytwarzania biopaliw (w tym biodiesla), dodatków i mieszanek paszowych, olejów technicznych czy stearyny...
Oleje paszowe1

Oleje paszowe

Nasze oleje roślinne wykorzystywane są jako wartościowe dodatki paszowe w chowie zwierząt: trzody chlewnej, bydła oraz drobiu
Oleje techniczne2

Oleje techniczne

Oleje po poddaniu odpowiednim procesom rafinacji – oczyszczania, uzyskują odporność na wysokie temperatury i wydłużoną trwałość
Oleje do produkcji stearyny3

Do stearyny

Wytwarzana z olejów roślinnych stearyna wykorzystywana jest między innymi przy produkcji wosków do świec, kauczuku syntetycznego
Oleje do produkcji biodiesla4

Do biodiesla

Biodiesel do silników wysokoprężnych bazuje na czystych estrach metylowych kwasów tłuszczowych (FAME) lub ich mieszaninie z olejem napędowym

Producent oleju sojowego

Oferujemy głównie oleje roślinne, które są niezastąpionym komponentem w najważniejszych sektorach gospodarki.

Dostarczamy oleje roślinne pozyskiwane z wielu gatunków roślin oleistych, w tym oleje rzepakowe, sojowe, słonecznikowe i lniane.

Są to różne warianty olejów, w tym oleje surowe – nierafinowane, oleje rafinowane, odgumowane (odszlamowane). Najlepsze parametry sprzedawanych przez nas produktów nadają im wysoką wartość użytkową.

Oleje sojowe najwyższej jakości

Tworzący nasz zespół specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w branży Agro.

Dzięki swojej szerokiej wiedzy tworzą rozwiązania dedykowane dla wielu branż, w tym dla rolnictwa, przemysłu paszowego, branży chemicznej, sektora przemysłowego biopaliw i biokomponentów.

Produkty znajdujące się w naszym asortymencie pochodzą od sprawdzonych dostawców i posiadają wysoką jakość potwierdzoną badaniami laboratoryjnymi.


 

Olej sojowy techniczny

Dostarczamy oleje techniczne sojowe, które posiadają szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu.

Do produkcji technicznych olejów sojowych stosowane są obłuszczone nasiona soi zwyczajnej – warzywnej (Glycine max L.). Stosowane procesy tłoczenia na zimno oraz ekstrakcji pozwalają na wytworzenie oleju o odpowiednich właściwościach do użycia przemysłowego.

Olej sojowy na cele techniczne wykorzystywany jest między innymi do produkcji biopaliw, a także w innych celach w branży chemicznej, farmaceutycznej, kosmetycznej.

Producent oleju sojowego - sprzedaż hurtowaGorąco zapraszamy odbiorców hurtowych do składania zapytań.
Gwarantujemy stałe dostawy produktu o niezmiennie wysokiej jakości...
  • Agri Line - producent oleju
  • Maridapol
  • Businesskunst GMBH
  • PS Bioenergie
  • Wratislavia Biodiesel