Rośliny oleiste

Rośliny oleiste: rzepak, słonecznik, len.


Rośliny oleiste to rośliny przemysłowe, które cenione są ze względu na swoją dużą zawartość tłuszczów. Tłuszcze roślinne wytwarzane z roślin oleistych mogą posiadać postać stałą albo płynną – nazywane są wtedy olejami roślinnymi.

Oferujemy rośliny wyłącznie od starannie wyselekcjonowanych dostawców, co przekłada się na ich optymalne parametry techniczne.

Rośliny oleiste to rośliny przemysłowe, które cenione są ze względu na swoją dużą zawartość tłuszczów.

Tłuszcze roślinne wytwarzane z roślin oleistych mogą posiadać postać stałą albo płynną – nazywane są wtedy olejami roślinnymi.

Tłuszcze z roślin oleistych pozyskiwane są różnymi metodami, w tym tłoczenia oraz ekstrakcji.

Ze względu na swoje właściwości rośliny oleiste posiadają bardzo szerokie zastosowanie, w tym między innymi używane są jako do wytwarzania pasz dla zwierząt, w branży chemicznej, farmaceutycznej, spożywczej.

W Agral Trade dbamy o najwyższą jakość naszych produktów – każdy z nich opatrywany jest odpowiednim certyfikatem zaświadczającym jego jakość.

Nasza oferta obejmuje poniższe rodzaje roślin oleistych:
• rzepak
• słonecznik
• len

3 najważniejsze rośliny oleisteW Polsce 3 najważniejsze rośliny oleiste to rzepak, słonecznik i len. Służą do wyrobu olejów, dodatków paszowych a wytłoczony z nich olej powszechnie używa się w branży kosmetycznej, medycznej i chemicznej.

Hurt i skup rzepaku

Rzepak (Brassica napus L. var. napus), który zaliczany jest do rodziny kapustowatych, to popularna roślina uprawna, a także roślina oleista, która stosowana jest w wielu branżach. Jako roślina oleista rzepak używany jest do produkcji olejów.

Skup i sprzedaż hurtowa słonecznika

Słonecznik zwyczajny (Helianthus annuus L.) jest jedną z najważniejszych roślin oleistych, która używana jest w wielu branżach. Stosowany jest on jako roślina spożywcza, pastewna, przemysłowa.

Skup i sprzedaż roślin oleistychUprawiasz może rośliny oleiste: rzepak, słonecznik, len i chcesz sprzedać plony w dobrej cenie?
A może szukasz dostawcy najwyższej jakości produktów?
  • Agri Line - producent oleju
  • Maridapol
  • Businesskunst GMBH
  • PS Bioenergie
  • Wratislavia Biodiesel