Rzepak

Rzepak


Naszym klientom dostarczamy rzepak. Sprowadzamy go od sprawdzonych dostawców, dbając o jego najwyższą jakość.

Rzepak (Brassica napus L. var. napus), który zaliczany jest do rodziny kapustowatych, to popularna roślina uprawna, a także roślina oleista, która stosowana jest w wielu branżach.

Jako roślina oleista rzepak używany jest do produkcji olejów (surowych – nierafinowanych, rafinowanych, odgumowanych), a także na makuchy i śruty.

Pozyskiwany z rzepaku olej rzepakowy używany jest między innymi jako olej jadalny, w tym w branży spożywczej oraz jako komponent paszowy dla zwierząt.

Również stosowany jest on w branży chemicznej do produkcji lakierów, farb, impregnatów, smarów, a także jako ważny składnik biopaliw – biodiesla. Ponadto wybierany jest przez branżę kosmetyczną, farmaceutyczną.

Rzepak używany jest również do wytwarzania makuchów oraz śruty rzepakowej, które stosowane są w żywieniu zwierząt gospodarskich jako wartościowe dodatki do paszy.

Nasza oferta obejmuje poniższe rodzaje roślin oleistych:
• rzepak
• słonecznik
• len

3 najważniejsze rośliny oleisteW Polsce 3 najważniejsze rośliny oleiste to rzepak, słonecznik i len. Służą do wyrobu olejów, dodatków paszowych a wytłoczony z nich olej powszechnie używa się w branży kosmetycznej, medycznej i chemicznej.

Hurt i skup rzepaku

Rzepak (Brassica napus L. var. napus), który zaliczany jest do rodziny kapustowatych, to popularna roślina uprawna, a także roślina oleista, która stosowana jest w wielu branżach. Jako roślina oleista rzepak używany jest do produkcji olejów.

Skup i sprzedaż hurtowa słonecznika

Słonecznik zwyczajny (Helianthus annuus L.) jest jedną z najważniejszych roślin oleistych, która używana jest w wielu branżach. Stosowany jest on jako roślina spożywcza, pastewna, przemysłowa.

Skup i sprzedaż rzepakuUprawiasz może rośliny oleiste: rzepak, słonecznik, len i chcesz sprzedać plony w dobrej cenie?
A może szukasz dostawcy najwyższej jakości produktów?
  • Agri Line - producent oleju
  • Maridapol
  • Businesskunst GMBH
  • PS Bioenergie
  • Wratislavia Biodiesel