Usługi magazynowe

Magazynowanie olejów


Nasza firma Agral Trade dysponuje powierzchniami magazynowymi na wynajem przeznaczonymi do przechowywania olejów roślinnych. Zapewniamy dostęp do niezbędnej przestrzeni magazynowej w przystępnych cenach.

Udostępniamy nowoczesne magazyny, które gwarantują maksymalną wygodę i bezpieczeństwo.

Posiadamy cztery zbiorniki na oleje roślinne, każdy o pojemności 60 tysięcy litrów.

Pozwalają nam one na przechowywanie różnego rodzaju ładunków – olejów słonecznikowych, lnianych, rzepakowych i innych.

Korzystanie z naszych usług w tym zakresie powoduje, że nie muszą Państwo inwestować we własną przestrzeń magazynową do olejów roślinnych.

Zapewniamy pełną obsługę związaną z magazynowaniem. Posiadamy własną wagę umożliwiającą łatwe ważenie produktów. Każda dostawa jest odpowiednio ewidencjonowana poprzez pobranie próbek, ich oznakowanie oraz archiwizowanie.

Magazynowanie płodów rolnychSkupujemy, sprzedajemy, magazynujemy płody rolne, oleje, makuchy, śruty, zboża i rośliny strączkowe oraz oleiste. Możliwe jest składowanie palet, big bagów, mauserów, produktów ponadgabarytowych.

Bezpiecznie i profesjonalnie - Twój magazyn Agro

Teren naszego magazynu jest ogrodzony, a także jest całodobowo chroniony i objęty monitoringiem, co przekłada się na najwyższy poziom bezpieczeństwa naszej oferty.

Magazyn wysokiego składowania, Big Bag, Mauser, kontener IBC, palety, zbiornikiOferujemy składowanie i magazynowanie substancji płynnych i stałych. Posiadamy zbiorniki magazynowe oraz powierzchnię magazynową do składowania materiałów nawet wielkogabarytowych. Posiadamy własne wózki widłowe z długimi widłami.
  • Agri Line - producent oleju
  • Maridapol
  • Businesskunst GMBH
  • PS Bioenergie
  • Wratislavia Biodiesel